Střípky z her #1 - Když neumíte řídit

5. března 2017 v 20:00 | Ruda |  Střípky z her
V nové rubrice Střípky z her vám povím o různých svých příhodách z dopravních simulátorů. Vycházet bude každou 1. neděli v měsíci. V prvním díle vám povím o jedné své příhodě z OMSI.


Inu jednoho dne jsem se rozhodl, že si vezmu hrbatou SORku a projedu se po virtuální mapě Kojetice. Přesto, že je mapa náročná (nejen graficky) a něco uvnitř mi říkalo, že to nemám dělat, vydal jsem se na cestu. A to se nevyplatilo.

Do nástupní zastávky na autobusovém nádraží jsem dorazil 3 minuty před odjezdem. Nechal nastoupit cestující, prodal jízdenky za 1.70 nebo 2,70, jenže jaksi neumím vracet třicetníky. Tak se to opakovalo pár zastávek, až jsem ve výsledku nabral 5 minutové zpoždění, mně došla trpělivost a já vypnul prodej jízdenek.

Se svými řidičskými schopnostmi bych asi řidičem nemohl být. Neumím brzdit, zatáčet ani pořádně se rozjet a občas (často) skončím v poli. Proto si cestující neustále na něco stěžují, zejména na zimu nebo nevolnost. Dopad to samozřejmě mělo i na zpoždění. Obzvláště, pokud mapa nemá navigace a já několikrát zabloudil.

Do cílové stanice Výzkumné ústavy jsem přijel o 12 minut později a vrcholem bylo, že jsem před Nádražím narazil na spoj odjíždějící 1 minut po tom našem.

Z toho plyne, když neumíte řídit, raději neřiďte Smějící se.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama