Leden 2017

Nové verze SSMA a SSNY - stále co vylepšovat

2. ledna 2017 v 19:15 | Ruda |  WAPP
Wapp vydal v nedávné době updaty svých mobilních simulátorů. Jeden menší na SSNY a jeden větší na SSMA. Oba simulátory jsou ve verzi 2.0, která je na delší dobu poslední, jelikož se Wapp plánuje věnovat dosud největšímu projektu - CTS.

Update SSMA vyšel na začátku listopadu, ale jak je u Wappu zvykem, hned se objevily problémy. Jelikož verze unity nebyla kompatibilní s androidy 4.4, hra se nenačetla. Nakonec se zjistilo, že stačí telefon po instalaci restartovat. Hra mi od updatu začala během jízdy z ničeho nic padat, přestože dřívější verze šly bez problému. Nakonec vše dorazil opravný patch, který hru na mém telefonu udělal ještě nehratelnější. Pochválit se musí snaho o reálnost a pěkně vymodelované stanice.

Po shrnutí všech faktorů hře uděluji hodnocení 61%.

U SSNY to bude o něco jednodušší, jelikož bylo přidáno jen několik málo drobností. Byl přidán free mód, který umožňuje projet všechny úseky ihned, bez postupného odemykání, tudíž ani nesbíráte body. Nemám s ním žádné technické potíže a celkově na mě SSNY působí mnohem lépe než SSMA, nejen z grafické stránky.

Nakonec uděluji hře 85%.

Obě hry jsou nyní k dispozici na Windows, nicméně se stejným ovládáním jako na mobilních zařízeních. Byť se to zdá jako dobrý krok. Mouchou je jen ovládání, které je stejné jako na mobilech. Jak ale Wapp podotkl na svém facebooku i ovládání přes klávesnici se brzy dočkáme.

Stahujte na webu Wappu


A závěrem článku za tým přeji šťasný nový rok 2017 a hodně MHD Simulátorů Usmívající se!