Train Simulator 2017; každoroční rutina

23. října 2016 v 20:00 | Ruda |  Train Simulator
Není to tak dlouho, co vyšel nový díl Train simulátoru. Ten si můžeme zakoupit ve třech verzích - základní, Pioneers Edition pro začátečníky a Pioneers Edition pro zkušené hráče.Základní hra obsahuje 4 tratě. Hamburg-Lübeck zahrnuje vlaky DB BR 145, DB BR 218 a DBAG BR 294. Po 105 km dlouhé trati z Marseille do Avignonu se můžete projet s rychlovlaky TGV. Trať z Bristolu do Cardiffu obsahuje vlaky class 43 HST, Class 70 a Class 175"Corado" DMU. Ameriku zastupuje trať z New Yorku do severní část Jersey Shore a vlaky NJT's Cornet IV, Comet V cab car a patrový vlak NJ TRANSIT. Další tratě a vlaky se samozřejmě opět dají stáhnout.

Začít můžete od začátku na TS akademii nebo v ostatních módech. Quick Drive, tzn. "rychlou hru" a mód Career snad představovat netřeba. V módu Standart plníte úkoly postupně svým vlastním tempem. Ve Free Roam vzájemně kombinujeme vlaky a tratě podle nálady. A nebo si vlastní trať vytvořte v Build módu.

Celkově se však moc nezměnilo a hra dle mého názoru zůstává ne stejné úrovni. Doufejme, že příští rok dojde k nějaké alespoň menší inovaci.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ffld ffld | 1. listopadu 2016 v 19:52 | Reagovat

Prominte, ale tyhle stránky jsou už fakt o ničem. Dříve to bylo lepší... vše je pouze o zahraničních hrách, ale české hry...

2 Ruda Ruda | 8. listopadu 2016 v 17:42 | Reagovat

[1]: Ano, takže máme mávnout kouzelnou hůlkou a nějaké české hry vykouzlit? Navíc nikdo neříká, že je web o českých hrách. Zoufat nemusíte. Již brzy vyjde poslední článek o SSMA od českého Wappu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama