Říjen 2016

Train Simulator 2017; každoroční rutina

23. října 2016 v 20:00 | Ruda |  Train Simulator
Není to tak dlouho, co vyšel nový díl Train simulátoru. Ten si můžeme zakoupit ve třech verzích - základní, Pioneers Edition pro začátečníky a Pioneers Edition pro zkušené hráče.Základní hra obsahuje 4 tratě. Hamburg-Lübeck zahrnuje vlaky DB BR 145, DB BR 218 a DBAG BR 294. Po 105 km dlouhé trati z Marseille do Avignonu se můžete projet s rychlovlaky TGV. Trať z Bristolu do Cardiffu obsahuje vlaky class 43 HST, Class 70 a Class 175"Corado" DMU. Ameriku zastupuje trať z New Yorku do severní část Jersey Shore a vlaky NJT's Cornet IV, Comet V cab car a patrový vlak NJ TRANSIT. Další tratě a vlaky se samozřejmě opět dají stáhnout.

Začít můžete od začátku na TS akademii nebo v ostatních módech. Quick Drive, tzn. "rychlou hru" a mód Career snad představovat netřeba. V módu Standart plníte úkoly postupně svým vlastním tempem. Ve Free Roam vzájemně kombinujeme vlaky a tratě podle nálady. A nebo si vlastní trať vytvořte v Build módu.

Celkově se však moc nezměnilo a hra dle mého názoru zůstává ne stejné úrovni. Doufejme, že příští rok dojde k nějaké alespoň menší inovaci.