Co přinesl update 1.6 do mobilní simulace linky metra A?

26. srpna 2016 v 17:00 | Ruda |  WAPP
Předminulé pondělí vyšla nová verze 1.6 hry Subway Simulator Prague Metro A. Dočkali jsme se řady změn k lepšímu, ale zároveň také několika nedodělků.


Zatím můžeme trasu projíždět jen ve směru do Motola a na nástupištích potkáte jen statické cestující. Stejně tak neexistuje ani přesný jízdní řád, Wapp to na svých facebookových stránkách odůvodnil: "Je to z toho důvodu, že plánujeme finální verzi 2.0, kde bude úplně všechno, jelikož se nám několik týdnů nepodařilo sehnat animované low poly cestující pro unity v rozumné cenové relaci. Navíc v druhém směru bylo ještě mnoho chyb a nechtěli jsme zdržovat vydání."

Verze 2.0 vyjde zhruba do měsíce a na základě podnětů se pravděpodobně dočkáme dalších drobných novinek jako doplnění hlášení nebo návrat do menu po dojetí do cílové stanice.

Hru jsem si zahrál a řeknu, že se posunula do zcela jiné kategorie. O tom svědčí také výhra v SS2015 v kategorii her na mobil. Protože však není ještě dokončena, kompletní recenzi a vývoj hry sepíši až po vydání verze 2.0.
Nyní se bude WAPP věnovat očekávanému počítačovému simulátoru City Transport Simulator. Projekt linky metra B pro Android zatím skončil kdesi ve hvězdách.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama