Bezplatné DLC do Cities: Skylines přidává do hry fotbalové zápasy

1. července 2016 v 19:00 | Kolbenova |  Cities: Skylines
Nedávno vyšlo mimo další opravný patch do Cities: Skylines, který snížil náročnost hry, také bezplatné DLC nazvané Match Day. V Evropě je všem asi poměrně jasné na jakou současnou sportovní akci přídavek odkazuje, nás bude ale hlavně zajímat jeho obsah.


Logicky tedy hlavní novinkou je velký fotbalový stadion, což by ale nebylo ničím výjimečné. Takových je na workshopu opravdu spousty. Tento se však liší tím, že na něm opravdu hraje Váš tým. A když píšu hraje, tak doopravdy můžete sledovat hru, fandit svému týmu, investovat do něj a nastavit si svojí barvu, do které pak budou sladěny sedačky stadionu.

Aby však byly Vaše šance na výhru větší, máte možnost pravidelně investovat z městského rozpočtu na nábor nových fotbalistů z řad mladistvého obyvatelstva. Také můžete zavést v den pořádání zápasu veřejnou dopravu zdarma nebo zvýšená bezpečností opatření. Určovat si také můžete cenu vstupenek.


Jediné, co asi neodpovídá realitě, je kapacita stadionu. Ta se zastavila na 750 lidech, což je sice na poměry Cities: Skylines poměrně dost obyvatel na jednom místě, ale na druhou stranu reálná čísla národních stadionů jsou opravdu někde jidne. Ono to chtě nechtě odpovídá tomu, že město s 200 000 obyvateli by ve skutečnosti mohlo mít i pět milionů. Je to však jen marginální úvaha nad pojetím celé hry, nikoliv tohoto DLC.

Za sebe mohu říci, že se jedná o zajímavé zpestření hry, ale nic světoborného. Zadarmo to však určitě obstojí.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama