Jarní update SIMTu vylepšuje tramvajový provoz a přidává vozidla

11. května 2016 v 20:00 | Kolbenova |  SIMT
V sobotu 7. května vyšla nová verze hry SIMT. Ta už se dávno nezaměřuje pouze na autobusovou dopravu, ale také na trolejbusy, tramvaje a výhledově se dá předpokládat simulace železnice.


Update v prvé řadě obsahuje vylepšení tramvajové dopravy. Nejváznačnější změnou je prodloužení linky 1 do Kopras a nový model bratislavské verze tramvaje Škoda 30T (známější pod názvem ForCity Plus). Dále pak kopcovitost tramvajové trati pro věrohodnější simulaci města.


Ze světa silniční MHD pak stojí za zmínku 5 nových vozidel; tři varianty Karosy a dvě 15Tr. Mimo to dochází k úpravě fungování okolní dopravy a spousty oprav a drobných změn ve zvucích, nástup a výstupu cestujících, otevírání a zavírání dveří apod.


Při sobotním vydání hru potýkaly výpadky kvůli omezení výkonu provozovatele serveru, nyní by mělo vše fungovat v pořádku. Autoři nyní umožnili platbu zahraničním zákazníkům pomocí platební brány GoPlay a také zlevnili roční předplatné na 240 Kč/rok, což i tak není nijak oslnivá částka s vidinou opětovného placení. SIMT MHD samozřejmě stále ukrývá obrovský potenciál, který je však zastíněn technickou úrovní hry. Uvidíme, jak si autoři v budoucnu poradí s již dlouho slibovanou hrou pro více hráčů.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MIchal MIchal | E-mail | 29. června 2016 v 0:40 | Reagovat

dobry den rad bych si stahl popripade koupil vasi hru SIM ale jak hledam co hledam nevim jak si ji mam stahnou a nebo teeda koupit dekuji za odpoved

2 Libor Libor | 30. července 2016 v 10:43 | Reagovat

[1]: Zdravím hru si stáhnete http://simt-mhd.net/ke-stazeni , vše je v češtině neměl byste mít problem, ovšem pro možnost jezdit víc autobusu, linek , trolejbusu a tramvaji si potřebujete po té na svúj učet který tam vytvořité, i zakoupit zlatou edici, až pak máte možnost jezdit i tramvaje a různé dalši věci :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama