Červenec 2015

Car Mechanic Simulator 2015

3. července 2015 v 20:00 | Ruda |  Ostatní
Dnes se spolu koukneme na další ''ne MHD'' simulátor, i když dopravě je to blíže než předchozí hra Emergency 5. Přesto si tam s vlakem nebo autobusem nezajezdíte. Budeme si povídat o hře Car Mechanic Simulator 2015.Oproti předchozímu dílu CMS 2014 nás zde čeká spousta novinek ať už grafických nebo principových. První, čím bych začal, je, že hra už nepracuje na příběhové linii, kdy objednávky oprav byly pevně dány, ale objednávky se generují náhodně a dokonce si můžete vybrat sami hned z několika. Za objednávky dostanete peníze, díky kterým nakupujete nové díly a zkušenosti, za ty se odemykají další možnosti (např. lakovna nebo nová auta).


Najdete tu 14 vymyšlených aut, které vychází z reálných předloh. Mezi grafické novinky bych zařadil hlavně reálnější viditelnost opotřebení, jak například rez. Vyměnily se i dekorace. Prohlédnout si můžete police s ráfky na kolo nebo velké hodiny, které jdou reálným časem, který máte nastaven v počítači. Grafiku celkově působí velmi věrohodně, podle mě se jedná o jednu z nejlepších, kterou jsem kdy viděl.

Kdybych měl popisovat všechny možnosti, seděl bych tu týden. Můžete si ale ve volné chvíli stáhnout zdarma demoverzi ze Steamu.

oficiální trailer ke hře...na závěr vám přeji jménem celého týmu MHD Simulátory hezké prázdniny