MHD online #1; Train Station

14. května 2015 v 20:00 | Ruda |  MHD online
Train station je budovatelský online simulátor, který si můžete zahrát na Facebooku. Cílem této hry je vybudovat rozsáhlou železniční stanici a přepravovat nejen cestující ale i materiály. Za přepravování získáváte mince, za které si kupujete nové budovy, vlaky a dekorace. A XP body, pomocí kterých se vám zvyšuje level.


Naleznete tu jak vlaky na páru, naftu nebo elektřinu, tak i nejrychlejší vlaky na elektromagnetickém polštáři. A to nejen z technických velmocí jako je Německo ale i z Česka a ze Slovenska. Vyzdobit stanici si můžete budovami, které jsou v Bratislavě, Benátkách či Londýně.

Ve stanicích vašich přátel můžete jednou denně vypravit expresní vlaky ze všech jejich kolejí. Expresní vlak může přijet do stanice i vám. První možnost je, že se naplno nevěnujete hře, i když ji máte spuštěnou. A druhá je, že za plnění různých smluv získáte určitý počet píšťalek. Vlevo pod záložkou s vlaky na píšťalku kliknete a vlak vám přijede.


Můžete uzavírat smlouvy s ostatními stanicemi, přičemž získáte například Gemy (prémiové platidlo) či novou budovu. Pomocí smluv získáte i věci, které v obchodě nekoupíte. Co se grafiky týče, tak se jedná o velmi propracovanou 2D hru. Hra je k dispozici na PC, Android a iOS a to i v českém a slovenském jazyce. Hru jsem hrál dlouho a už mě nebaví. A protože tam jen klikáte, tak si zaslouží hodnocení 60%.


PC - přes Facebook


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 mrkvakj mrkvakj | 15. května 2015 v 18:14 | Reagovat

ešte dodám že autorom hry je firma Pixel federation ktorej spolumajitelom a riaditelom je Slovák Šimon Šicko

2 Ruda Ruda | 15. května 2015 v 20:36 | Reagovat

[1]: Děkuji za doplnění.

3 Srb Srb | 9. června 2015 v 18:14 | Reagovat

Já hru hraji už počítám tři roky a ačkoliv to není už taková zábava jako zezačátku, zatím mě ještě neomrzela. Ono dokud bude co plnit za smlouvy, tak mi to asi vydrží :) Za sebe mohu doporučit :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama