Train Driver 15

27. května 2015 v 20:30 | Ruda |  Vlaky & tramvaje & metro
Vydavatel řady úspěšných simulátorů na mobilní zařízení Ovilex vydal další simulátor, tentokrát ze světa železnic. Simulátor dostal název Train Driver 15.

Hra funguje na stejném principu jako Bus Simulator 2015, ale přesto vám princip zopakuji. Cílem je odemknout si všechny vlaky, ty odemykáte za body. Body získáváte za různé úkony během jízdy a nově i za jízdu samotnou. Ale pozor, při překročení rychlosti nebo nezahoukání na přejezdu o body přijdete.


Hra obsahuje 10 tratí včetně tutoriálu a 14 vlaků. Co se týče vlaků, tak ty jsou vymodelovány velice pěkně. To už se o tratích říct nedá. Nástupiště jsou krátká a okolo tratě je téměř jen tráva a pár stromů. Celkově je grafika průměrná až dobrá.


Ovládání je stejné, jako u ostatních vlakových simulátorů. Rychlost ovládáte pákou, světla, dveře a houkačku tlačítky. Hra je ke stažení na Android a iOS. Protože na hře je ještě hodně co vylepšovat, tak ji ohodnotím krásnými 60 %, s tím, že budu doufat, že se okolí tratí vylepší, abych mohl trochu přidat.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama