Březen 2015

World of Subways 4: nové datum vydání a podpora češtiny

21. března 2015 v 20:00 | Kolbenova |  World of Subways 4
Před pár dny bylo oznámeno odložení vydání World of Subways 4, ke kterému mělo dojít 19. března. Podle všeho mělo jít o posunutí v řádu pouze několika dnů. Zdá se, že to se autorům povede a nové datum je tak stanoveno na 23. března, tedy už v pondělí!

Čtvrté pokračování ze série řízení metra bude vycházet z newyorkské linky 7, délka trasy činí 15 kilometrů o celkovém počtu 21 stanic. je zde jasné zaměří na hratelnost - budete mít možnost hrát jak za strojvedoucího, tak za výpravčího. Kromě toho tu bude nějaká základní dějová linie.

Dobrou zprávou je také fakt, že do hry bude implementována i čeština. Zatím se má jednat o spíše základní verzi, neboť překlad byl napsán ve spěchu, aby se stihl ještě před vydáním. Nicméně později můžeme očekávat update, který by měl všechny nedokonalosti odstranit.

Tak tedy, 23. března...World of Subways 4 odloženo

18. března 2015 v 20:00 | Kolbenova |  World of Subways 4
Ano, chystané a velmi očekávané World of Subways 4 se chystalo do prodeje 19. března. Autoři však nyní oznámili, že k vydání hry v tomto datu nedojde. Podle dostupných informací by se mělo jednat o odložení pouze v řádu několika dnů. Nezbývá nic než jedině doufat. Ohledně nového data vydání a dalších podrobnostech vás budeme informovat.


WAPP chystá linku metra B

4. března 2015 v 20:00 | Kolbenova |  WAPP
A ještě jednou o WAPPu. Ten chystá pro Subway Simulator Metro Prague linku B, zatím je podle jejich slov vymodelován úsek Náměstí Republiky až Černý Most. Kdy tento větší update vyjde, zatím není jasné, nicméně modelování postupujde vcelku rychle kupředu. Zatím se můžeme podívat na zveřejněné obrázky.