Sleva na zlatou verzi SIMT

8. října 2014 v 21:00 | RProky
Zdravím, jak jste si už určitě všimly na facebooku, tak je zde opět možnost koupení zlaté verze hry SIMT MHD za výhodnější cenu. Možná si někdo řekne, proč by měl platit za něco, co ještě není zcela dokončené a může jezdit i zdarma. Nyní mu na tuto otázku odpovím.


Ve zlaté verzi si na rozdíl od normální hry, kde jezdíte pouze vozy Solaris, můžete např. zajezdit vozy Karosa B 731, SOR NB 12 či můžete vyzkoušet trolejbusy Škoda 14 Tr, 26 Tr a Solaris 27 Tr. Další dobrou věcí ve zlaté verzi je střídání dne a noci, autobusové depo pohled z kabiny a spousta dalších věcí, které se dočtete zde. Aktualizace, ve kterých se přidávají někdy poměrně zajímavé novinky, jsou dostupné pouze ve zlaté verzi. Pokud tuto hru hrajete, tak jste si určitě všimly, že hra běží online, tudíž musí běžet na nějakém serveru a jeho provoz taky není poměrně levná záležitost. Samozřejmě nesmíme zapomenout na nákup licencí pro různé softwary a pronájmu autobusů pro nahrátí profesionálních zvuků. A to všechno dělá velmi malá skupinka lidí.


Cena hry se pohybuje od 60 Kč (2,5€) do 360 Kč (14€). Záleží, na jak dlouho si hru koupíte.Takže, pokud jsem vás alespoň trochu přesvědčil, určitě neváhejte a objednávejte, máte čas do 20. října 2014.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama