Čeho se dočkáme v jarní sezóně 2014?

8. ledna 2014 v 20:00 | Kolbenova |  Novinky
Nejprve bych se ještě rád naposled poohlédnul za minulým rokem a zmínil jeho návštěvnost. Vyplnily se totiž původní předpoklady o prosincovém navýšení, poslední měsíc se tak stal zároveň nejnavštěvovanějším za rok 2013, dosáhl konkrétní hodnoty 1883, pro Pražské METRO pak 527. Dále si myslím, že to není nutné více rozpitvávat.


To podstatné ale je, co bude v letošním roce. A málo toho rozhodně nebude, protože 29. května nastane 5-ti leté výroční webu, toto téma však záměrně dopředu řešit nebudu. Dále určitě neopomenu mobilní simulátory Daniela Viktorina, na které napíšu recenze a rozhodně nebudou také cyhbět články na téma hry Simt MHD, který se stal výtězem hlasování Souboj simulátorů 2013.

Další příjemnou zprávou je navýšení článku na 2 týdně, kromě klasické soboty to bude i středa, kde se budou řešit spíše webové stránky, Downlaod centrum, hlasování, organizační věci apod. V druhém zmíněném dni budou klasicky aktuality, rozebírání simulátorů, případně recenze atd., každý článek vždy vychází ve 20:00.

Důvodem proč vše stanovuji napevno je, že se chci vyvarovat dotazům typu "Proč to tu není více aktivní?" nebo "Kdy už bude další článek?". Takto je jasné, kdy bude co a není nutné tím ztrácet čas a krátit prostor ve článcích a diskuzích. A to je vlastně účel celého tohoto článku.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama