Únor 2013

European Bus Simulator 2012

26. února 2013 v 20:16 | Kolbenova |  European Bus Simulator 2012
European Bus Simulator 2012 je simulátor s velmi obtížným ovládáním, město má sice celkem otevřené prostředí, ačkoliv nemá zrovna hezké textury a je prakticky celé rovné. Hra také využívá technologii Havoc pro realistickou simulaci. Zde je recenze bonusweb.iDNES.cz. Hru jsem na vlastní oči pouze viděl, až si jí tedy někdy zahraji, tak napíšu článek. Zatím tu mám pár obrázků z internetu a oficiální PC obal.


Nový redaktor webu

25. února 2013 v 18:52 | Kolbenova |  Novinky
Často jsem navštěvoval tento web/blog a byl jsem přijat jako nový redaktor, takže web teď bude více a častěji aktivní, neboť jsme na to dva. Jsem také administrátorem na webu Pražské METRO. Napište třeba do diskuze, co byste tady na webu rádi viděli nebo změnili.


Hledám spoluredaktora

20. února 2013 v 16:05 | Michal |  Novinky
V pátek by to bylo 3 týdny co jsem neaktivní a vy si už určitě kladete otázku, jestli jsem se na to vykašlal. Pravda je, že poslední dobou už MHD simulátory nehraji a stala se z toho spíše povinnost. Zároveň vím, že sem příjde průměrně 58 návštěv denně, a tak by byla škoda s tím praštit, proto hledám spoluredaktora, který MHD simulátory hraje aktivně, má chuť sem dávat obrázky nebo o MHD simulátorech psát a je trochu mladší než já (12 - 15 let), nemám ponětí jestli tomuto rozmezí bude vyhovovat návštěvník trampraha nebo jiný návštěvník, který sem pravidelně chodí. Případné nabídky pište do Diskuze.

Jeden obrázek z rozkvětu mých stránek. :-)

MHD simulátor 2007 - verze 2.1

1. února 2013 v 18:33 | Michal |  MHD simulátor 2007
Trampraha (nebo jak mu mám přezdívat) vydal nedávno MHD simulátor verzi 2.1, je to o něco vylepšená verze Daniela Viktorina, jsou tam průhledná okna a upravené označníky. Trampraha uvádí v dokumentu přiloženém ke hře, že toto není konečná verze a, že se máme tešit na nové pozadí, které se promítá na autobus a měli bychom si tak užít realičtější požitek z jízdy. Hra je ke stažení ZDE (odkaz vám dám i do menu).
A teď už obrázky ze hry: