Leden 2013

Trancity

28. ledna 2013 v 20:20 | Michal |  Trancity
Nejprve bych chtěl poděkovat návštěvníkovi jménem Petr, který my napsal k minulému článku komentář a vysvětlil o jakou hru vlastně jde. Trancity je hra vyrobená v Rusku. Hra není tolik propracovaná, jde o něco jak byl Virtual bus, ale i to se může změnit, protože se hra stále vyvíjí, momentálně je nejnovější verze 0.6.2.9 hratelná na Win 7-64. Oficiálními stránkami hry jsou http://trancity.ucoz.ru/, jde o Ruskou stránku, ale to si myslím, že není v dnešní době internetových překladačů podstatné. Ještě jednou moc děkuji dotyčnému návštěvníkovi a dávám sem jeho video z této hry, doufám, že se na mě nebude zlobit.


Video z Bus Driveru

20. ledna 2013 v 20:29 | youtube(CrazyDave) |  Bus Driver
Děkuji za další video pro mé stránky, tady je:


Omluva + výzva

16. ledna 2013 v 12:40 | Michal |  Novinky
Omlouvám se, že už 14 dní nejsou žádné články, ale MHD simulátory už mě nebaví a hraji teď něco lepšího než jezdit pořád busem a otevírat dveře na zastávkách, ale protože vím, že jsem pilířem pro další stránky, nepadlo mě, že o jakých simulátorech budou tyto stránky, si můžete rozhodnout sami. Jeden návštěvník měl nápad, že by se tyto stránky mohli zajímat o simulátor Trancity 0629, ale když jsem se díval na videa z tohoto MHD simulátoru, přišlo mi, že je nedodělaný, neviděl jsem, že by na zastávce někdo zastavil, všichni jen jeli do neznáma a to je o ničem. Taky bych chtěl připomenout simulátor SIMT, který se občas aktualizuje, takže možná budou články i z něj. Také CrazyDave by mohl vidat občas videa z některých MHD simulátorů, které jsou na těchto stránkách nebo z těch, které chce, aby tu byli. Náměty na další simulátory pište do Diskuze.

Věnované video

2. ledna 2013 v 19:40 | Michal; youtube (LPCrazyDave) |  MHD simulátor 2009
Návštěvník těchto stránek, přezdívaný CrazyDave vydal včera (1.1.) video věnované těmto stránkám, stal se tak druhým (po člověku Droxa7), který se o mých stránkách zmínil ve svém videu. Chtěl bych mu velice poděkovat. Dále bych vám chtěl oznámit, že na Vánoce (24.12.) vyšla první veřejná verze hry SIMT, je to zatím pouze testovací verze a tak často padá, takže sem odkaz dám až bude lepší verze.

Tady je video od CrazyDave: