Květen 2012

Dnes slaví tento blog 3.narozeniny !

29. května 2012 v 17:39 | Michal |  Novinky
Není to tak dávno co jsem si tento blog zakládal a proto nemůžu věřit tomu, že to jsou už 3 roky. Za tu dobu tento blog navštívilo téměř 30 tisíc návštěvníků, což je zhruba 10 tisíc za rok. Jsem rád za tuto vysokou návštěvnost. Děkuji všem a svému blogu přeji vše nejlepší a mnoho návštěv do příštích let.


Pár starších novinek...

20. května 2012 v 19:09 | Michal |  Novinky
Ahoj, všichni co fandíte MHD simulátorům, mám tu pro vás pár starších novinek na, které můžete reagovat v Diskuzi nebo na Facebookové stránce. Pokud se vám moje stránky líbí, dejte na Facebooku like. Teď ty novinky: Někdo chtěl udělat textury metra do MHD simulátoru 2009, kliknul jsem na odkaz na jeho stránky, ale najednou: stránky neexistují, asi to vzdal kvůli autům, které jezdí kolem a jsou zabudovaná ve hře. Pak chtěl někdo udělat video s MHD simulátorem 2007 věnované mé stránce, ale asi to taky vzdal, protože video pořád nevyšlo, kdo ví, možná překvapí a video vydá 29.května 2012 (za 9 dní), kdy tyto stránky oslaví 3. narozeniny !! Dále vycházejí zahraniční autobusové hry. Zatím nemám přehled o tom jaké to jsou, pokud by jste na nějakou parádní hru narazili pište do Diskuze.
Díky všem za vaši návštěvnost a omlouvám se za svou menší neaktivitu.


Virtual bus - zrychlení autobusu

13. května 2012 v 19:59 | Michal |  Návody
Toto platí pouze, když vám autobus jede v mapě velmi pomalu a nejde vám zařadit dvojka. Pokud vám doopravdy nejede rychle otevřete si soubor s konkrétní mapou ve složce mapy (soubor .ms1) a dejte upravit (nejlépe v Total Comanderu), první řádek kde by mělo být U1 přepište na M1. Potom by už měl jet autobus normálně.

Omluovám se za svoji neaktivitu, ale teď je moc učení a byl jsem mimo internet.


Děkuji všem návštěvníkům

2. května 2012 v 8:49 | Michal |  Novinky
Moc děkuji všem návštěvníkům za velkou návštěvnost, která strmě stoupá. Jen za měsíc duben sem přišlo 2 246 návštěvníků, což absolutně strhalo všechny rekordy. I denní návštěvnost není pozadu, hned 2krát sem přišlo 107 návštěvníků, když jsem si tento blog zakládal, ani ve snu by mě nenapadlo, že bude mít takovou velkou návštěvnost. Ještě jednou moc děkuji.
Omlouvám se za svou malou neaktivitu, nějakou dobu jsem byl mimo internet.
Děkuji za vaše ohlasy v diskuzi, moc si jich vážím. Můžete se ptát dále.
Mimochodem na můj 2.blog přijde za chvíli 10 000. návštěvník, takže to není jen na tomto blogu.